Dodatki ślubne

Najpiękniejsze dekoracje ślubne

Niezapomniany ślub, z którego pochodzić będą najwspanialsze wspomnienia to marzenie niejednej młodej pary. Warto dopracować go w najmniejszym szczególe, by nadać mu wyjątkowego charakteru. Papier i Tusz pomaga ubrać w słowa radość i realizuje marzenia państwa młodych o pięknym ślubie, tworząc spójne i eleganckie dodatki ślubne.

Jednym z popularniejszych dodatków, bez którego państwo młodzi nie wyobrażają sobie idealnego wesela są winietki. Trudno się dziwić, jest to rozwiązanie wygodne i minimalizuje stres związany z poszukiwaniem własnego stolika, ale też jest subtelnym elementem dekoracyjnym stołu. Dodatkowo może być piękną pamiątką dla gości! W naszej pracowni wykonujemy personalizowane winietki dopasowane formą i stylem do charakteru uroczystości. Projekt dodatków ślubnych dopasowany jest do zaproszeń, ale i pozostałych dodatków ślubnych, tak, by wszystko wspólnie w pełni satysfakcjonowało gusta państwa młodych i spełniało spełniało ich wyobrażenia o tak wyjątkowym wydarzeniu jakim jest ślub.

Ozdoby ślubne na stół

Popularnymi dekoracjami ślubnymi, które już na dobre weszły do ślubnego niezbędnika są karty menu oraz alkoholi wraz z zawieszkami, czy też tablice powitalne z mapą miejsc do siedzenia i karty z numerami stołów. Dobrze jest zadbać o spójność tych elementów. W swojej pracowni w każdym sezonie ślubnym wykonujemy przeróżne elementy papeterii, które dekorują stół ale też i miejsce, w którym odbywa się uroczystość. Każdy element ustalamy indywidualnie z para młodą, tak aby całość była kompletem z zaproszeniem czy też dekoracjami kwiatowymi.

Dodatki ślubne to coś, co bardzo lubimy! Niezależnie od stylu Waszej uroczystości upiększymy ją dbając o najdrobniejsze szczegóły!