DODATKI ŚLUBNE

Najpiękniejsze dekoracje ślubne

Niezapomniany ślub, z którego pochodzić będą najwspanialsze wspomnienia to marzenie niejednej panny młodej. Warto dopracować go w najmniejszym szczególe, by nadać mu wyśnionego charakteru. W tej kategorii pomagamy ubrać w słowa radość i realizujemy marzenia państwa młodych o pięknym ślubie, tworząc spójne i wymarzone dodatki ślubne.

Jednym z popularniejszych dodatków, bez którego Państwo Młodzi nie wyobrażają sobie idealnego wesela są winietki. Trudno się dziwić: nie narażamy gości na niepotrzebny stres, towarzyszący poszukiwaniu własnego stolika, ale i zapewniamy uroczystości spójność już od pierwszego momentu. Dodatkowo to fantastyczna pamiątka! W naszej ofercie wykonujemy personalizowane winietki skrojone na indywidualne potrzeby. Dopasowujemy projekt do zaproszeń, ale i pozostałych dodatków ślubnych, tak, by forma, kształt a nawet sposób prezentacji w pełni satysfakcjonował gusta Państwa Młodych i spełniał wyłącznie ich oczekiwania.

Dekoracje ślubne na stół

Popularnymi dekoracjami ślubnymi, które już na dobre weszły do weselnego niezbędnika są listy dań menu oraz alkoholi oraz karty z numerami stołów. Tworzące spójną całość z winietkami oraz zaproszeniami będą uroczą papeterią, z którą kojarzone będzie przyjęcie weselne. Zarówno menu, jak i numerowane karty prezentowana może być w różnej formie – którą realizujemy zgodnie z wymaganiami Państwa Młodych. Nieobce nam tworzenie dodatków w stylu klasycznej elegancji, rustykalnym, a nawet vintage.

W zależności od indywidualnych ustaleń prezentujemy także bogaty katalog zawieszek na alkohol. Tekst oraz grafika dobierana jest zawsze na życzenie Młodej Pary, tak by stanowiły spójną całość z pozostałymi ozdobami ślubnymi.

Dekoracje ślubne to nasza domena, dlatego niezależnie od stylu Waszej uroczystości upiększymy ją dbając o najdrobniejsze szczegóły!

Nie czekaj – przelej swoje marzenia na papier.