ZAPROSZENIA ŚLUBNE

Ręcznie robione zaproszenia ślubne

Żaden ślub nie może odbyć się bez zaproszeń. Niezależnie, czy wydarzeniu towarzyszą wyłącznie najbliżsi czy planowana jest huczna zabawa w szerszym gronie, zadbajmy o należny gościom szacunek, ofiarowując im zaproszenia skrojone na miarę. Z pomocą przychodzi nasza oferta zaproszeń ślubnych handmade.
Wszystkie prezentowane zaproszenia i dodatki ślubne są ręcznie robione, dlatego mogą zostać spersonalizowane specjalnie dla Was. By sprostać oczekiwaniom każdej Pary Młodej, prezentujemy nasze portfolio wraz z najpopularniejszymi motywami zaproszeń.

Projekty zaproszeń ślubnych

Naszej oferty nie ogranicza nawet wyobraźnia! Wystarczy spojrzeć na „leśne” zaproszenia ślubne, które świetnie wpisują się w planowaną na wolnym powietrzu uroczystość. Obok nich pięknie komponują się zaproszenia z motywem paproci lub zdobione wybranymi gatunkami kwiatów. Intensywnie zielone z pewnością spodobają się miłośnikom natury. Również dla nich, a także dla fanów rękodzieła, które nawiązuje do przeszłości prezentujemy zaproszenia w stylu rustykalnym. Surowość brązowej tektury przełamujemy delikatnością koronki lub innego materiału, tak by finalnie efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania.
Z kolei pastelowe zaproszenia ślubne wzruszą i ucieszą każdego zwolennika klasycznej, niewymuszonej elegancji. Zdobione dyskretnymi akcentami w postaci jedwabnej nici lub złoceniami idealnie wkomponują się w piękno tego szczęśliwego dnia.
Nasza oferta to także gratka dla tych, którzy na co dzień uwielbiają otaczać się oryginalnymi wzorami. Właśnie dla nich tworzymy projekty, których motywem przewodnim są niecodzienne kształty. W ten sposób powstają geometryczne zaproszenia ślubne. Bogactwo kolorów oraz zastosowanych form gwarantują zachwyt zarówno Pary Młodej, jak i zapraszanych Gości.
Wzruszająca ceremonia, wszechobecna miłość oraz zadowoleni goście urzeczeni wszechobecną miłością. Możesz spełnić to marzenie zaczynając od zaproszeń ślubnych!

Sprawdź też nasze dodatki ślubne, m.in. winietki, menu ślubne, zawieszki na alkohol i napoje.