Numery stołów

Numery stołów
od 4,00 zł 4.00
/szt
Wysyłka w: 10 dni od zaakceptowania projektu
Pin It

Opis

Numeracja stołów weselnych

Rozplanowanie usadzenia gości weselnych jest wyzwaniem dosyć trudnym. Należy mieć na uwadze to, kto z kim sympatyzuje i w czyim towarzystwie będzie się najlepiej bawił. Ważne jest też zachowanie odpowiedniej hierarchii oraz ułożenia zgodnie z dodatkowymi preferencjami. Istnieją różne możliwości ułożenia stołów na weselu. Najpopularniejsze są jednak ciągi stołów czy jeden długi stół, przy którym siedzą wszyscy goście, lub stoliki osobne - okrągłe lub prostokątne. W pierwszym przypadku numeracja stołów weselnych nie jest aż tak ważna, natomiast w przypadku, w którym stołów na sali jest więcej - sytuacja wymaga użycia kart z numerami.

Po co potrzebne są karty z numerami stołów?

Po pierwsze po to, by goście mogli łatwiej trafić do swojego stolika. Może wydaje się to błahe, lecz na początku imprezy, gdy stoliki stoją obok siebie i można się łatwo pomylić, karty z numerami stołów weselnych będą na wagę złota. Dzięki temu goście nie będą musieli podchodzić do każdego ze stolików i szukać winietki ze swoim imieniem i nazwiskiem, tylko zostaną poinformowani przez parę młodą, do którego stolika powinni się udać, by znaleźć swoje miejsce. Po drugie ułatwi to pracę kelnerom, jeśli goście mają specjalne diety lub wymagania żywieniowe. Dzięki temu będzie im łatwiej dotrzeć do konkretnego stolika niż szukać nazwiska osoby pośród wszystkich miejsc. Numerowanie stołów weselnych jest zatem istotną kwestią.

Projekty przedstawione powyżej nie wyczerpują naszych możliwości. Są jedynie przykładami. Każdy z projektów przygotowujemy zgodnie ze wskazówkami pary młodej i naszymi sugestiami, by osiągnąć spójny i satysfakcjonujący efekt.

Cena: 4,00 zł 4.00

ilość szt.
dodaj do przechowalni
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl