Pierwsze urodziny to wielka rzecz!
Pierwsze urodziny to wielka rzecz!

Od pierwszego wpisu na blogu minęło już stanowczo za dużo czasu. Ale tyle się u nas ostatnio dzieje, że nie nadążamy trochę z rzeczywistością. Doba jest dla nas niestety za krótka. Ale do rzeczy….

Pytacie nas bardzo często, czy realizujemy inne projekty niż zaproszenia ślubne i dodatki ślubne. Tak, jak najbardziej tak! Bardzo często z tym samym pytaniem wracają też „nasze pary”, które poszukują zaproszeń na chrzciny, roczek i inne okazje. Tak my to wszystko robimy, tylko czasu nam brak na pokazanie Wam tego.

Przy okazji świętowania urodzin naszego drugiego synka postanowiliśmy coś z tym zrobić 😉 Okazja nadarzyła się sama, nie trzeba było organizować specjalnej sesji.

Dla naszego kochanego M. przygotowaliśmy zestaw ze zwierzątkami, bo choć wciąż jeszcze malutki z niego Chłopiec, to już potrafi zasygnalizować swoje zainteresowania. Sami zobaczcie jak pięknie to wyszło! 

Wyjątkowe zaproszenia z motywem zwierzątek

Na pierwsze urodziny M. przygotowaliśmy składane zaproszenia z motywem monochromatycznych zwierzątek i kolorowego konfetti. Zaproszenia urodzinowe były dodatkowo ozdobione tasiemkami. Koperta była transparentna a do środka wrzuciliśmy prawdziwe konfetti. Efekt, który uzyskaliśmy bardzo nas satysfakcjonował.

Urodzinowe menu dla każdego

Nie mogło się obyć bez papierowych dodatków. Menu było jednokartkowe, położyliśmy je na każdym talerzu. Przewiązaliśmy je tasiemką, do której załączona była winietka. Dodatkowo na stole pojawiły się duże okrągłe piki oraz wycinane napisy. W ramach podziękowania dla naszych gości przygotowaliśmy małe łapacze snów oraz herbatę z dołączonymi bilecikami. 

Całość prezentowała się przepięknie. Jeśli macie przed sobą jakieś ważne rodzinne spotkanie, to warto rozważyć tego typu dekoracje. To zawsze dodaje charakteru, wygląda elegancko i cieszy oko. Naprawdę warto!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl